• Workum 3 dinsdag

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Adema, WietseTeamspeler
    Attema, JelleTeamspeler
    Bangma, SybrenTeamspeler
    Dybala, KamilTeamspeler
    Haan, Robin deTeamspeler
    Hoekstra, DennisTeamspeler
    Hofman, Sjerp-JanTeamspeler
    Kroeze, DouweTeamspeler
    Kuipers, Johan EddieTeamspeler
    Miedema, Arjen BinkeTeamspeler
    Sinnema, TjamkeTeamspeler
    Wouda, Sytse JanTeamspeler
    Zijlstra, SjoerdTeamspeler

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    5 mrt. 19:00Workum 3 - Haskerland 3Rolpeal, De (WORKUM)
    19 mrt. 19:00Workum 3 - Haskerland 4Rolpeal, De (WORKUM)
    2 apr. 20:50Workum 3 - Haskerland 2Rolpeal, De (WORKUM)
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    28 feb.VV Sneek Wit Zwart 2 - Workum 34 - 4
    21 feb.Futsal Heerenveen 6 - Workum 32 - 4
  • Poulestanden Workum 3 ( 4e klasse 02 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1vv Blauw Rood'20 1161303116506639
    2Futsal Heerenveen 7151122130557535
    3Workum 316112363412235
    4Haskerland 316111479453434
    5FFS 114110374284633
    6Balk ZV41581694633125
    7Haskerland 4158165866-825
    8Futsal Heerenveen 81781874621225
    9VV Sneek Wit Zwart 2165296375-1217
    10Haskerland 21844104581-3616
    11Workum 417411263115-5213
    12SC Bolsward 11532103077-4711
    13Futsal Heerenveen 61531113374-4110
    14vv Blauw Rood'20 215101445135-903

    Poulestanden Workum 3 ( Mannen Zaal beker recreatie 1e ronde Groep 1 040 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Workum 311005143
    2Balk ZV4100115-40

    Poulestanden Workum 3 ( Mannen Zaal beker recreatie 2e ronde Groep 1 2 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Workum 21100182163
    2GAVC 11100120123
    3Steenwijker Boys 1110010193
    4Futsal Frisia 211009183
    5Haskerland 111009273
    6Blauw Wit '34 711008263
    7Futsal Marum 411007253
    8Roden 111005053
    9Balk ZV311005143
    10Futsal Emmeloord/Boomsma 311009633
    11FC Kraggenburg 111007433
    12Blauw Wit '34 511006333
    13Futsal Marum 211006333
    14Peize 111006333
    15ONT/CHZ 511005233
    16FVC 211007523
    17Futsal Dragten 511004223
    18VV Sneek Wit Zwart 111005413
    19Balk ZV 111004313
    20Roden 211004313
    21Roden 411004313
    22VC Trynwalden zaal 211007703
    23Drachtster Boys 311005503
    24zvv Urk 311001103
    25Be Quick D 200000000
    26Futsal Dragten 400000000
    27Oeverzwaluwen 100000000
    28Wardy 110017700
    29ONT/CHZ 410015500
    30Futsal Emmeloord/ Boomsma 410011100
    31Balk ZV2100145-10
    32ONS Sneek 1100134-10
    33FC Surhústerfean 2(zv)100134-10
    34SC Veenwouden 1100134-10
    35Avanti 2100157-20
    36Drachtster Boys 2100124-20
    37Futsal Heerenveen 5100169-30
    38Futsal Heerenveen 7100147-30
    39Futsal Marum 3100136-30
    40vv Stânfries 1 (ZV)100136-30
    41TLC 2100136-30
    42Futsal Dragten 7100125-30
    43Workum 3100115-40
    44TLC 4100127-50
    45Futsal Buitenpost/The Point 2100105-50
    46Futsal Frisia 3100128-60
    47Futsal Emmeloord/ Jeruzalem 5100129-70
    48VV Sneek Wit Zwart 3100119-80
    49Futsal Heerenveen 11001110-90
    50Blauw Wit '34 81001012-120
    51Blauw Wit '34 61001218-160