• Workum 2 dinsdag

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Brouwer, RutgerTeamspeler
    Gorter, WietzeTeamspeler
    Harkema, JolleTeamspeler
    Hiemstra, ArieTeamspeler
    Stellingwerf, GerbenTeamspeler
    Stellingwerff, LuutsenTeamspeler
    Sytsma, EibertTeamspeler
    Tuinen, Jochum vanTeamspeler
    Weitenberg, Pieter TheoTeamspeler

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    6 mrt. 20:40Oeverzwaluwen 1 - Workum 2Sandobbe, De (KOUDUM)
    12 mrt. 20:00Balk ZV3 - Workum 2Trime, De (BALK)
    18 mrt. 21:00Futsal Heerenveen 3 - Workum 2Sportstad Heerenveen (HEERENVEEN)
    22 mrt. 21:00ONS Sneek 1 - Workum 2Sneker Sporthal (SNEEK)
    26 mrt. 21:00GAVC 1 - Workum 2Twine, De (GROU)
    2 apr. 19:55Workum 2 - GAVC 1Rolpeal, De (WORKUM)
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    27 feb.Workum 2 - VV Sneek Wit Zwart 36 - 1
    21 feb.ONS Sneek 2 - Workum 22 - 5
  • Poulestanden Workum 2 ( 3e klasse 16 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Futsal Heerenveen 5121011100346631
    2Workum 21180364422224
    3ONS Sneek 11163258352321
    4Oeverzwaluwen 11061349381119
    5Futsal Heerenveen 3126155259-719
    6GAVC 1960343301318
    7Balk ZV3123365355-212
    8Futsal Heerenveen 283233338-511
    9NTW 1133284676-3011
    10VV Sneek Wit Zwart 3133194783-3610
    11ONS Sneek 213101246101-553

    Poulestanden Workum 2 ( Mannen Zaal beker recreatie 1e ronde Groep 1 046 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Workum 200000000

    Poulestanden Workum 2 ( Mannen Zaal beker recreatie 2e ronde Groep 1 2 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Workum 21100182163
    2GAVC 11100120123
    3Steenwijker Boys 1110010193
    4Futsal Frisia 211009183
    5Haskerland 111009273
    6Blauw Wit '34 711008263
    7Futsal Marum 411007253
    8Roden 111005053
    9Balk ZV311005143
    10Futsal Emmeloord/Boomsma 311009633
    11FC Kraggenburg 111007433
    12Blauw Wit '34 511006333
    13Futsal Marum 211006333
    14Peize 111006333
    15ONT/CHZ 511005233
    16FVC 211007523
    17Futsal Dragten 511004223
    18VV Sneek Wit Zwart 111005413
    19Balk ZV 111004313
    20Roden 211004313
    21Roden 411004313
    22VC Trynwalden zaal 211007703
    23Drachtster Boys 311005503
    24zvv Urk 311001103
    25Be Quick D 200000000
    26Futsal Dragten 400000000
    27Oeverzwaluwen 100000000
    28Wardy 110017700
    29ONT/CHZ 410015500
    30Futsal Emmeloord/ Boomsma 410011100
    31Balk ZV2100145-10
    32ONS Sneek 1100134-10
    33FC Surhústerfean 2(zv)100134-10
    34SC Veenwouden 1100134-10
    35Avanti 2100157-20
    36Drachtster Boys 2100124-20
    37Futsal Heerenveen 5100169-30
    38Futsal Heerenveen 7100147-30
    39Futsal Marum 3100136-30
    40vv Stânfries 1 (ZV)100136-30
    41TLC 2100136-30
    42Futsal Dragten 7100125-30
    43Workum 3100115-40
    44TLC 4100127-50
    45Futsal Buitenpost/The Point 2100105-50
    46Futsal Frisia 3100128-60
    47Futsal Emmeloord/ Jeruzalem 5100129-70
    48VV Sneek Wit Zwart 3100119-80
    49Futsal Heerenveen 11001110-90
    50Blauw Wit '34 81001012-120
    51Blauw Wit '34 61001218-160

    Poulestanden Workum 2 ( Mannen Zaal beker recreatie 3e ronde Groep 1 1 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Pesse 11100143113
    2zvv Urk 31100132113
    3GAVC 11100133103
    4HZVV 21100100103
    5Real Camaradas 2110013583
    6zvv Borger 3110010283
    7Potetos 9110010283
    8DKB 3110013763
    9Balk ZV 111008263
    10zvv Grijpskerk 3110010553
    11zvv De Slingerij 3110010553
    12Futsal Frisia 211008353
    13Roden 111006153
    14Roden 411006243
    15FC Zuidlaren 211005143
    16DOSKO 111004043
    17ONT/CHZ 511007433
    18Elim 111005233
    19Futsal Emmeloord/Boomsma 311005233
    20WMC 711006423
    21Omlandia 111005323
    22zvv De Slingerij 111005323
    23Futsal Winsum 311004223
    24PKC'83 311004223
    25WMC 311004223
    26Blauw Wit '34 511005413
    27Haskerland 111003213
    28Potetos 411003213
    29Roden 211006603
    30Hoogeveen 211004403
    31ZZVV 111004403
    32Zwartemeerse Boys 111003303
    33LTC 1011002203
    34Futsal Dragten 500000000
    35VV Sneek Wit Zwart 100000000
    36Futsal Dragten 410016600
    37Elim 210014400
    38Hollandscheveld 110014400
    39DKB 210013300
    40REUZ 410012200
    41FVC 2100145-10
    42LTC 5100123-10
    43Steenwijker Boys 1100123-10
    44Peize 1100146-20
    45HFC '15 4100135-20
    46HFC '15 2100135-20
    47Futsal Marum 4100124-20
    48De Heracliden 1100124-20
    49VVK 4 (zaal)100124-20
    50Be Quick D 2100147-30
    51CSVC 2100125-30
    52Oeverzwaluwen 1100125-30
    53Drachtster Boys 3100126-40
    54Gruno 1100115-40
    55zvv Borger 2100104-40
    56Achilles 1894 11001510-50
    57HFC '15 31001510-50
    58VC Trynwalden zaal 2100138-50
    59Futsal Marum 2100116-50
    60Emmen 11001713-60
    61Workum 2100128-60
    62Warffum 21001513-80
    63ACV 51001210-80
    64DVC Appingedam 11001210-80
    65Blauw Wit '34 71001313-100
    66Tunas 91001010-100
    67ACV 31001314-110
    68FC Kraggenburg 11001213-110