• Workum 1

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Heeres, JordyTeamspeler
    Hiemstra, HarmenTeamspeler
    Hoekstra, DennisTeamspeler
    Jong, Niels deTeamspeler
    Koopman, MelvinTeamspeler
    Visser, ChielTeamspeler
    Ybema, RubenTeamspeler

    Er zijn 11 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    11 mei. 14:30IJVC 1 - Workum 1Sportpark De Utherne
    18 mei. 14:30Workum 1 - DWP 1Sportpark de Rolpeal
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    20 apr.QVC 1 - Workum 11 - 1
    13 apr.CVVO 1 - Workum 11 - 4
    6 apr.Workum 1 - SDS 13 - 0
  • Poulestanden Workum 1 ( 3e klasse A )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SC Joure 120135245172844
    2Balk 119134242132943
    3Workum 120133440241642
    4QVC 1209293835329
    5vv Nijland 1197753328528
    6S.V. Oosterwolde 1207763536-128
    7DWP 1206863529626
    8CVVO 1206863736126
    9V.V. Heeg 1206592439-1523
    10IJVC 12036111942-2315
    11Waterpoort Boys 12034131636-2013
    12SDS 12023151948-299

    Poulestanden Workum 1 ( Mannen KNVB beker Amateurs poulefase Groep 2 19 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Workum 132105327
    2Sleat 131117614
    3QVC 1310234-13
    4Hielpen 1310235-23

    Poulestanden Workum 1 ( Mannen KNVB beker Amateurs 1e ronde Groep 1 KO Regio 1 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1V.V. Heerenveen 11100110113
    2Blauw Wit '34 11100100103
    3ONS Sneek 111008263
    4Leovardia 111006153
    5Jubbega 111005053
    6AVC 111005143
    7LSC 1890 111005143
    8Friesland 111005233
    9Balk 111004133
    10Broekster Boys 111004133
    11Drachtster Boys 111004133
    12S.C. Stiens 111004133
    13RWF 111003033
    14Drachten 111004223
    15Buitenpost11003123
    16LAC Frisia 1883 111002023
    17Hardegarijp 111004313
    18Be Quick D 111003213
    19Makkum 111003213
    20CVVO 111002113
    21HJSC 111002113
    22Noordbergum 111002113
    23Minnertsga 111001103
    24Ropta Boys 110011100
    25DWP 1100134-10
    26Akkrum 1100123-10
    27SC Kootstertille 1100123-10
    28Oerterp 1100112-10
    29ONT 1100112-10
    30FC Surhústerfean 1100112-10
    31Workum 1100124-20
    32Gorredijk 1100113-20
    33SC Twijzel 1100102-20
    34FC Oldemarkt 1100125-30
    35SC Boornbergum'80 1100114-30
    36Heerenveense Boys 1100114-30
    37Oldeholtpade 1100114-30
    38FC Wolvega 1100114-30
    39Read Swart 1100103-30
    40FC Birdaard 1100115-40
    41Geel Wit 1100115-40
    42V.V. Heeg 1100116-50
    43SC Veenwouden 1100105-50
    44Eastermar 1100128-60
    45Trinitas 11001010-100
    46Dokkum 11001011-110