• Workum 1

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Hiemstra, HarmenTeamspeler
    Hoekstra, DennisTeamspeler
    Jong, Niels deTeamspeler
    Visser, ChielTeamspeler
    Ybema, RubenTeamspeler

    Er zijn 13 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    9 mrt. 14:30Waterpoort Boys 1 - Workum 1Sportpark Het Schuttersveld
    16 mrt. 15:00Workum 1 - SC Joure 1Sportpark de Rolpeal
    23 mrt. 14:45Balk 1 - Workum 1Sportpark De Wilgen
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    2 mrt.Workum 1 - V.V. Heeg 13 - 1
  • Poulestanden Workum 1 ( 3e klasse A )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SC Joure 11411303492536
    2Balk 1149323092130
    3Workum 11492326151129
    4S.V. Oosterwolde 11475226161026
    5DWP 11456327171021
    6QVC 1146172324-119
    7CVVO 1144552525017
    8vv Nijland 1144552323017
    9V.V. Heeg 1143381030-2012
    10Waterpoort Boys 11422101229-178
    11SDS 11422101130-198
    12IJVC 1141581131-208

    Poulestanden Workum 1 ( Mannen KNVB beker Amateurs poulefase Groep 2 19 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Workum 132105327
    2Sleat 131117614
    3QVC 1310234-13
    4Hielpen 1310235-23

    Poulestanden Workum 1 ( Mannen KNVB beker Amateurs 1e ronde Groep 1 KO Regio 1 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1V.V. Heerenveen 11100110113
    2Blauw Wit '34 11100100103
    3ONS Sneek 111008263
    4Leovardia 111006153
    5Jubbega 111005053
    6AVC 111005143
    7LSC 1890 111005143
    8Friesland 111005233
    9Balk 111004133
    10Broekster Boys 111004133
    11Drachtster Boys 111004133
    12S.C. Stiens 111004133
    13RWF 111003033
    14Drachten 111004223
    15Buitenpost11003123
    16LAC Frisia 1883 111002023
    17Hardegarijp 111004313
    18Be Quick D 111003213
    19Makkum 111003213
    20CVVO 111002113
    21HJSC 111002113
    22Noordbergum 111002113
    23Minnertsga 111001103
    24Ropta Boys 110011100
    25DWP 1100134-10
    26Akkrum 1100123-10
    27SC Kootstertille 1100123-10
    28Oerterp 1100112-10
    29ONT 1100112-10
    30FC Surhústerfean 1100112-10
    31Workum 1100124-20
    32Gorredijk 1100113-20
    33SC Twijzel 1100102-20
    34FC Oldemarkt 1100125-30
    35SC Boornbergum'80 1100114-30
    36Heerenveense Boys 1100114-30
    37Oldeholtpade 1100114-30
    38FC Wolvega 1100114-30
    39Read Swart 1100103-30
    40FC Birdaard 1100115-40
    41Geel Wit 1100115-40
    42V.V. Heeg 1100116-50
    43SC Veenwouden 1100105-50
    44Eastermar 1100128-60
    45Trinitas 11001010-100
    46Dokkum 11001011-110