• Op basis van de positieve gesprekken met de spelersgroep, de plannen van de club en de eerste ervaringen van Inne binnen onze vereniging hebben we overeenstemming bereikt en daarmee is Inne ook volgend seizoen hoofdtrainer van V.V. Workum.

    We zijn trots op het feit dat Inne na dit seizoen nog minimaal één seizoen als hoofdtrainer aan onze club verbonden blijft en we zijn kennis en ervaring breed kunnen inzetten binnen de vereniging.

    Ook Inne is blij met de verlenging van de overeenkomst. “Het is altijd een teken van vertrouwen als een club besluit om het contract te verlengen. Er zijn binnen de spelersgroep, de jeugdopleiding en de club nog flinke stappen te zetten en ik wil daar met veel enthousiasme graag een bijdrage aan blijven leveren” aldus Inne.

    Hoofdbestuur V.V. Workum

    KEEPERSTRAINER STEFFEN MUIZELAAR VERLENGT CONTRACT 1