• V.V. Workum telt ongeveer 430 leden die ‘Mei Elkoar, Foar Elkoar’ door een groot aantal enthousiaste vrijwilligers wordt gedragen en waar we open en respectvol met elkaar omgaan. Ons 1e elftal speelt momenteel in de 3e klasse met de ambitie om de selectie de komende jaren naar een hoger niveau te tillen.

  Ons 2e elftal komt momenteel uit in de zaterdag reserve 1e klasse, een prachtig niveau voor onze ‘jong senioren’ vanuit O19 (Hoofdklasse) om zich samen met een aantal geroutineerde spelers optimaal te ontwikkelen en door te kunnen groeien naar het niveau van onze A-selectie.

  Voor het seizoen 2024-2025 zijn we op zoek naar een enthousiaste en ambitieuze trainer voor onze ‘jong senioren’ die samen met het kader van onze A-selectie een tandem vormt in de begeleiding en ontwikkeling van onze prestatieve seniorentak.

  Wat hebben we te bieden:

  - Een passende vergoeding;

  - Uitstekende trainingsfaciliteiten;

  - Ruimte voor eigen ontwikkeling;

  - Mogelijkheid voor verdere scholing;

  - Een enthousiast en leergierig team;

  - Ondersteuning van een enthousiast bestuur en gedreven commissies;

  - Een club waar naast het sportief belang ook gezelligheid hoog in het vaandel staat.

  Is dit de uitdaging waar je naar zocht?

  Neem dan zo snel mogelijk contact op met André Visser (voorzitter) op telefoonnummer 06-54635068 of via mail andre-anja@outlook.com